Informacje ogólne

Małgorzata Żuber-Zielicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1956-08-07, Ostrów Mazowiecka
Wykształcenie: wyższe
Przynależność partyjna: Platforma Obywatelska

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–39 z 39 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 16.03.2017
Warszawska Rada Działalności Pożytku Publicznego, członek, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2015
Sejm RP, kandydatka na stanowisko posłanki, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 779, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 2 039, procent głosów: 5, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 2012
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7, nauczyciel-wychowawca, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
Towarzystwo Szkół Twórczych, członek Zarządu, Warszawa źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

wybory.platforma.org

od 2010
Platforma Obywatelska, członek źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2015

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Wola, liczba głosów: 2 039, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2009 – 2012
Muzeum Sportu i Turystyki, wicedyrektor, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 5.02.2009
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 8.05.2008
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Wola, liczba głosów: 2 672, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

26.10.2005
Mazowieckie Stowarzyszenie na rzecz Uzdolnionych, założyciel, Warszawa źródło

Serwis Mojepanstwo.pl

mojepanstwo.pl

brak informacji
Mazowieckie Stowarzyszenie na rzecz Uzdolnionych, przewodniczący, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2002 – 2006
Liceum i Gimnazjum im. S. Batorego, dyrektor, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2002
Rada Dzielnicy Wola, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej, liczba głosów: 92, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

1998 – 2002
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, wicedyrektor, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
koordynatorem programu rozwoju osobistego i społecznego CAS w programie Międzynarodowej Matury źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1994 – 2002
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, nauczyciel fizyki źródło

Blog Małgorzaty Żuber-Zielicz

wolaszukania.blogspot.com

1991 – 1994
nauczyciel w szkole przy Ambasadzie RP w Sofii źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1986 – 1991
Centralna Szkoła Instruktorów Harcerskich, nauczyciel instruktorów harcerskich, Załęcz Wielki źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1986 – 1991
Szkoła Harcerstwa Starszego "Perkoz", nauczyciel instruktorów harcerskich, Załęcz Wielki źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1980 – brak informacji
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, nauczyciel fizyki źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.