Informacje ogólne

Iwona Wujastyk nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1980-08-06, Wyszków
Wykształcenie: wyższe
Absolwentka Wydziału Ekonomii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskieg. W latach 2008-2015 kierownik Biura Marki i Wizerunku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. W latach 2015-2016 p.o.... dyrektora w Mazowieckim Centrum Kultury, od 2016 r. p.o. dyrektora Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury. W latach 2006-2010 radna Dzielnicy Targówek, W latach 2008–2010 wiceprzewodniczącą.Współtwórca Stowarzyszenia Targówek w Spódnicy. Od 2011 roku radna m.st. Warszawy, w 2014 roku ponownie z list wyborczych PO (liczba głosów: 2990) z okręgu Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–28 z 28 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 17.10.2016
Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury, p.o. dyrektora, Warszawa źródło

Profil Iwony Wujastyk na portalu społecznościowym facebook

www.facebook.com

Biuletyn Informacji Publicznej Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury

mteatr.nowybip.pl

14.01.2016 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury i Inwestycji, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.04.2015 – 17.10.2016
Mazowiecki Instytut Kultury, p.o. dyrektora, Warszawa źródło

Profil Iwony Wujastyk na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 14.01.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 2 990, procent głosów: 4, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 2013
Stowarzyszenie Targówek w Spódnicy, współzałożyciel, Warszawa źródło

Oficjalna strona stowarzyszenia "Targówek w spódnicy"

targowekwspodnicy.pl

od 6.12.2011
Fundacja Wspierania Kultury "AkademiaArtis", członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

1.12.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.10.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.10.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.10.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny (objęcie mandatu po Ligii Krajewskiej) źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 2 297, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

27.08.2008 – 2010
Rada Dzielnicy Targówka, wiceprzewodniczący źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.02.2008 – 1.04.2015
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, kierownik Biura Marki i Wizerunku, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Profil Iwony Wujastyk na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

brak informacji – 2010
Rada Dzielnicy Targówka, Komisja Mieszkaniowa, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 2010
Rada Dzielnicy Targówka, Komisja Oświaty, Wychowania i Kultury, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 2010
Rada Dzielnicy Targówka, Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 2010
Rada Dzielnicy Targówka, Komisja Rozwoju, Inwestycji i Ochrony Środowiska, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006 – 2010
Rada Dzielnicy Targówka, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada Dzielnicy Targówek, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców "MIESZKAŃCY BRÓDNA-TARGÓWKA-ZACISZA", liczba głosów: 349, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2006 – 2010
Rada Dzielnicy Targówka, Koło Radnych "Mieszkańcy Bródna, Targówka i Zacisza", członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.