Informacje ogólne

Ewa Malinowska-Grupińska nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1956-03-06, Warszawa
Absolwentka Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowego studium Dziennikarskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata związana z wydawnictwem Prószyński i S-ka: w latach 1993-2005 szef działu... książki, następnie wiceprezes Zarządu. W latach 2003-2007 prezes Zarządu Polskiej Izby Książki. Od 2007 r. właściciel Ewa Malinowska-Grupińska Wydawnictwo MG. Samorządowiec, od 2006 r. radna, a od 2010 r. przewodnicząca Rady m.st. Warszawy. W 2014 r. wybrana ponownie z list PO (liczba głosów: 9756) z okręgu Śródmieście, Ochota.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–37 z 37 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Klub Książki Księgarni Krajowej, członek Zarządu źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

od 14.01.2017
Platforma Obywatelska, przewodniczący Rady Programowej Warszawskiej Platformy Obywatelskiej źródło

Portal społecznościowy Facebook

pl-pl.facebook.com

od 15.06.2015
Muzeum Sztuki Nowoczesnej, członek Rady Muzeum, Warszawa źródło

Oficjalna strona Muzeum Sztuki Nowoczesnej

artmuseum.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, przewodnicząca źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 9 756, procent głosów: 14, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 3.04.2014
Muzeum Warszawy, członek Rady Muzeum, Warszawa źródło

Oficjalna strona Muzeum Warszawy

muzeumwarszawy.pl

od 2013
Platforma Obywatelska, przewodnicząca Koła Warszawa Ochota źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od 2013
Platforma Obywatelska, członek Rady Regionu Mazowieckiego źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od 2013
Platforma Obywatelska, członek Rady Krajowej źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Platformy Obywatelskiej

bip.platforma.org

od 20.06.2012
Muzeum Powstania Warszawskiego, członek, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 16.12.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny, przewodniczący źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Śródmieście, Ochota, liczba głosów: 13 914, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od 2010
Platforma Obywatelska, członek Zarządu Powiatu m.st. Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2008 – 2010
EUROCIETIES, wiceprzewodniczący Forum Kultury źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

brak informacji – 12.11.2010
Komisja Statutowo-Regulaminowa, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 1.09.2007
Ewa Malinowska-Grupińska Wydawnictwo MG, właściciel, Warszawa źródło

Centrum Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

prod.ceidg.gov.pl

28.06.2007 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 11.10.2007
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 11.10.2007
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Śródmieście, liczba głosów: 5 451, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

od 2006
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2005 – brak informacji
Prószyński i S-ka, wiceprezes Zarządu źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

2003 – 2007
Polska Izba Książki, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Oficjalna strona Polskiej Izby Książki

www.pik.org.pl

1.01.1993 – 2005
Prószyński i S-ka, szef działu książki źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

od brak informacji
tłumacz książek z języka angielskiego źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

brak informacji
czasopismo "Nowa Fantastyka", kierownik działu zagranicznego źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

1983 – brak informacji
czasopismo "Fantastyka", redaktor działu zagranicznego, recenzent filmowy źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.