Informacje ogólne

Filip Frąckowiak nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1981-12-04, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwent Collegium Civitas, na którym ukończył Stosunki Międzynarodowe. W l. 2004 — 2007 członek redakcji zagranicznej Teleexpressu w TVP 1, w 2007 specjalista ds. współpracy międzynarodowej w... mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. W l. 2007 — 2011 członek redakcji zagraniczna TVP Info. Od 2012 — dyrektor Izby pamięci Płk. Kuklińskiego. Od 2016 zastępca dyrektora TVP Polonia. W 2015 bezskutecznie kandydował na posła PiS. W 2014 wybrany na radnego m. st. Warszawy z list wyborczych PiS (liczba głosów: 3134) z okręgu Śródmieście i Ochota.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–20 z 20 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 2016
TVP Polonia, zastępca dyrektora, Warszawa źródło

Portal WirtualneMedia.pl

www.wirtualnemedia.pl

Oficjalna strona TVP

www.tvp.pl

2015
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 4 167, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

od 12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja ds. Nazewnictwa Miejskiego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
od 1.12.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja ds. Nazewnictwa Miejskiego, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek źródło
2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Śródmieście i Ochota, liczba głosów: 3 134, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Agencja Artystyczna "HF", pracownik źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 2012
Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego, dyrektor, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Profil Filipa Frąckowiaka na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

od brak informacji
czasopismo "Nasz Dziennik", publicysta źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

28.11.2011 – 19.03.2015
Fundacja Instytut Badań nad Stosunkami Międzynarodowymi, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2007 – 2011
Telewizja Polska S.A., pracownik redakcji zagranicznej TVP Info źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2007
Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, specjalista ds. współpracy międzynarodowej, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2004 – 2007
Telewizja Polska S.A., pracownik redakcji zagranicznej programu "Teleexpress" źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

28.04.2003 – 8.01.2004
Fundacja Saga, członek Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.