Informacje ogólne

Paweł Lech nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1965-06-05, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Ukończył Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2003-2016 wspólnik w Naj-Comp Paweł Lech, Marcin Jędrzejewski sp.j., w latach 2007-2009 członek Rady Nadzorczej Telestrada SA, od... 2015 r. członek Rady Nadzorczej Centrum Praha sp. z o.o.. Członek Platformy Obywatelskiej, w przeszłości członek Rady Krajowej tej partii. Samorządowiec, w latach 1994-2002 radny Rady Gminy Warszawa Praga-Południe, w latach 1998-2002 radny Rady Powiatu Warszawskiego. Od 2006 radny m.st. Warszawy. W 2014 r. ponownie wybrany na radnego z list PO (liczba głosów: 7832).
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–40 z 40 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 27.10.2015
Centrum Praha sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, wiceprzewodniczący klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 7 837, procent głosów: 13, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

2011
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 276, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2011.pkw.gov.pl

1.2011 – brak informacji
doradca społeczny Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego ds. samorządu źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Praga Południe, liczba głosów: 9 930, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

2007
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 061, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

www.wybory2007.pkw.gov.pl

11.05.2007 – 17.09.2009
Telestrada SA, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Doraźna Komisja ds. Organizacji EURO 2012, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006 – brak informacji
Platforma Obywatelska, przewodniczący Koła Praga Południe źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Krajowej źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu i Rekreacji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Praga Południe, liczba głosów: 10 189, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

29.01.2003 – 7.07.2016
Naj-Comp Paweł Lech, Marcin Jędrzejewski sp.j., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

brak informacji
Platforma Obywatelska, skarbnik regionu warszawskiego źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od 1998
Szpital Grochowski, członek Rady Społecznej źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Rada Powiatu Warszawskiego, Klub Radnych Akcja Wyborcza Solidarność, przewodniczący źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1998 – 2002
Rada Gminy Warszawa-Praga-Południe, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998 – 2002
Rada Powiatu Warszawskiego, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998
Rada Gminy Warszawa-Praga Południe, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność, liczba głosów: 982, wybrany źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998
Rada Powiatu Warszawskiego, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność, liczba głosów: 7 567, wybrany źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

od 1998
członek Rady Społecznej przychodni lecznictwa otwartego na Pradze Południe, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1994 – 1998
Rada Gminy Warszawa-Praga-Południe, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1994
Rada Gminy Warszawa-Praga Południe, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Forum Mieszkańców Pragi Południe, wybrany źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
instruktor harcerski źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.