Informacje ogólne

Dorota Lutomirska nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1958-10-14, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Ukończyła podyplomowe studia na Wydziale Prawa Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie nadzoru i audytu w administracji publicznej oraz... menedżerskie studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Od 1995 r. pracuje jako dyrektor w przedsiębiorstwach handlowych i usługowych. Od 2015 r. wicedyrektor ds. Relacji Zewnętrznych Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy. Radna od 2006 roku, w 2014 ponownie wybrana z list wyborczych PO (liczba głosów: 4881) z okręgu Praga Południe.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–26 z 26 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 6.2015
Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy (Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego), wicedyrektor ds. Relacji Zewnętrznych źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

Oficjalna strona Bilioteki m.st. przy Koszykowej

warszawa.wyborcza.pl

18.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 18.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 4 881, procent głosów: 8, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

www.miasto-warszawa.platforma.org

13.07.2011 – 23.06.2015
Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Holdbud (w likwidacji), likwidator, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Praga Południe, liczba głosów: 7 595, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

21.08.2008 – 13.07.2011
Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Holdbud (w likwidacji), członek Zarządu Komisarycznego, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 21.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Praga Południe, liczba głosów: 5 431, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

www.miasto-warszawa.platforma.org

od brak informacji
Jarmark Europa, dyrektor, Warszawa źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

1995 – brak informacji
dyrektor w przedsiębiorstawach handlowych i usługowych źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.