Informacje ogólne

Tomasz Koziński nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1955-02-10, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego. Nauczyciel akademicki. W latach 2007-2008 członek Rady Nadzorczej Zespołu Elektrociepłowni Bydgoszcz SA oraz prezes... Zarządu Elektrowni Szczytowo-Pompowych SA. Od 20017 r. członek Rady Nadzorczej Towarzystwa Finansowego Silesia sp. z o.o. oraz dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu. W 1998 bezskutecznie kandydował na radnego z Akcji Wyborczej Solidarność, również bezskutecznie w 2001 i 2007 roku kandydował na posła z PiS. W latach 2002-2006 Burmistrz Dzielnicy Praga Południe oraz radny sejmiku województwa mazowieckiego. Radny od 2002 roku. W 2004 roku bezskutecznie kandydował na posła do Parlamentu Europejskiego. Od 2006 do 2007 Wojewoda Mazowiecki. W 2014 wybrany z komitetu wyborczego PiS na radnego m. st. Warszawy (liczba głosów: 1199) z okręgu Praga Południe
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–28 z 28 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 4.2017
Centralny Ośrodek Sportu, dyrektor źródło

Oficjalna strona Centralnego Ośrodka Sportu

www.google.pl

od 3.01.2017
Towarzystwo Finansowe Silesia sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Katowice źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Etyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Statutowo-Regulaminowa, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 1 199, procent głosów: 2, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Warszawski Uniwersytet Medyczny, nauczyciel akademicki, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

8.11.2008 – 21.08.2012
Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Ostrołęka źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

9.11.2007 – 27.08.2008
Stowarzyszenie Energii Odnawialnej, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

19.10.2007 – 12.06.2008
Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz SA, członek, Bydgoszcz źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2007
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 382, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2007.pkw.gov.pl

17.07.2007 – 13.06.2008
Elektrownia Wodna "Żarnowiec" SA, członek Rady Nadzorczej, Czymanowo źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

4.05.2007 – 28.02.2008
PGE Energia odnawialna SA, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2006 – 2007
Mazowiecki Urząd Wojewódzki, wojewoda źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2005
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 1 658, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

2004
Parlament Europejski, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 1 071, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

www.google.pl

2002 – 2006
Urząd Dzielnicy Praga-Południe, burmistrz, Warszawa źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

16.12.2002 – 12.09.2003
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów w Warszawie, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2002 – 2006
Sejmik Województwa Mazowieckiego, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

Oficjalna strona Samorządu Województwa Mazowieckiego

archive.is

2002
Sejmik Województwa Mazowieckiego, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 18 632, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

2001
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy "Prawo i Sprawiedliwość", okręg Warszawa, liczba głosów: 390, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2001.pkw.gov.pl

od brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

1999 – 2001
Urząd Dzielnicy Praga-Południe, zastępca dyrektora Zarządu Dzielnicy Praga-Południe, Warszawa źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

1998
Rada Gminy Warszawa-Centrum, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność, liczba głosów: 204, niewybrany źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998
Rada Gminy Warszawa Centrum-Praga Południe, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność, liczba głosów: 359, niewybrany źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1994 – brak informacji
Porozumienie Centrum, członek źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.