Informacje ogólne

Jacek Cieślikowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1973-02-05, Warszawa
W latach 90. asystent Jarosława Kaczyńskiego. W latach 2008-2012 członek Zarządu Fundacji Solidarności Prasowej. Od 2012 prezes Zarządu Geranium sp. z o.o, od 2014 r. członek Zarządu Srebrna sp. z... o.o. Członek Prawa i Sprawiedliwości, od 2012 r. główny specjalista ds floty i logistyki, od 2016 r. członek Koleżeńskiego Sądu Dyscyplinarnego. Samorządowiec, od 2006 radny m.st. Warszawy, w 2014 r. wybrany ponownie z list wyborczych PiS (liczba głosów: 9699) z okręgu Mokotów.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–21 z 21 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 7.2016
Prawo i Sprawiedliwość, członek Koleżeńskiego Sądu Dyscyplinarnego źródło

Oficjalna strona Prawa i Sprawiedliwości

pis.org.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Etyki, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od 10.10.2014
Srebrna sp. z o.o., członek Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 9 699, procent głosów: 13, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 2012
Prawo i Sprawiedliwość, główny specjalista ds floty i logistyki źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 25.07.2012
Geranium sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Biuro Poselskie Jarosława Kaczyńskiego, pracownik źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

www.sejm.gov.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Etyki, wiceprzewodniczący źródło
2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Mokotów, liczba głosów: 11 549, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

24.11.2008 – 27.01.2012
Fundacja Prasowa Solidarności, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

10.07.2008 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Etyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, asystent prezesa partii ds koordynacji struktur w terenie źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Mokotów, liczba głosów: 9 426, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2006 – 2007
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, doradca personalny źródło

Serwis internetowy Dziennika Polskiego

www.dziennikpolski24.pl

lata 90. XX w.
asystent parlamentarny Jarosława Kaczyńskiego źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

lata 90. XX w.
asystent Jarosława Kaczyńskiego źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.