Informacje ogólne

Jarosław Szostakowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1967-07-04, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Doktor nauk technicznych, absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Od 1991 roku prezes Zarządu Fundacji Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej. Od 1995 roku nauczyciel akademicki na... Politechnice Warszawskiej. Samorządowiec, w latach 1998-2002 radny Rady Gminy Warszawa-Centrum-Ochota, od 2006 roku radny m.st. Warszawy. Członek Platformy Obywatelskiej, wcześniej w Unii Wolności. Ponownie wybrany na radnego m.st. Warszawy w 2014 roku z listy PO (liczba głosów: 9607) z okręgu Mokotów. Od 2017 roku członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–38 z 38 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 16.03.2017
Warszawska Rada Działalności Pożytku Publicznego, członek, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 12.10.2015
Rewitalizacja sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Radom źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, przewodniczący klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 9 607, procent głosów: 13, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Zarządu Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Krajowej Komisji Rewizyjnej źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Platformy Obywatelskiej

bip.platforma.org

od brak informacji
Patforma Obywatelska, sekretarz Regionu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

4.10.2012 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Statutowo-Regulaminowa, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Doraźna Komisja ds. Gospodarowania Odpadami, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

16.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: 4, okręg Mokotów, liczba głosów: 11 693, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

28.06.2007 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 28.06.2007
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: 5, okręg Ochota, Włochy, liczba głosów: 7 663, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

18.01.2002 – 23.09.2002
Cukrownia "Żnin" SA, członek Rady Nadzorczej, Żnin źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

brak informacji
Rada Gminy Warszawa-Centrum-Ochota, Komisja Oświaty, członek, wiceprzewodniczący źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1998
Rada Gminy Warszawa-Centrum, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Unia Wolności, niewybrany źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998 – 2002
Rada Gminy Warszawa-Centrum-Ochota, radny (objęcie mandatu w trakcie kadencji) źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

brak informacji – 2004
Unia Wolności, członek źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

od 1995
Politechnika Warszawska, nauczyciel akademicki, Warszawa źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

od 1991
Fundacja Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.