Informacje ogólne

Marcin Hoffman nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1964-02-16, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Lekarz medycyny, specjalista medycyny rodzinnej. Ukończył również specjalizację w zakresie Organizacji Ochrony Zdrowia. Zarządza przychodnią na Woli. Członek Platformy Obywatelskiej. Radny od 2006... roku. W 2007 roku bezskutecznie kandydował na posła z list PO. W 2014 roku ponownie wybrany do rady m.st. Warszawy z list wyborczych PO (liczba głosów: 4069) z okręgu Wola.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnego:

Biografia

Rekordy 1–29 z 29 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 4 069, procent głosów: 9, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 30.07.2014
Szpital Kolejowy im. dr med. Włodziemierza Roeflera w Pruszkowie sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Pruszków źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 4.10.2013
Kasprzaka-Med sp. z o.o., właściciel, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Zarządu Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

od 1.06.2012
Kasprzaka-Med sp. z o.o., prezez Zarządu źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

1.06.2012 – 4.10.2013
Kasprzaka-Med sp. z o.o., wspólnik źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Wola, liczba głosów: 7 545, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

8.10.2009 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2007
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 072, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2007.pkw.gov.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu i Rekreacji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 8.10.2009
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Wola, liczba głosów: 8 817, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2007.pkw.gov.pl

20.09.2005 – 31.07.2006
"Warszawskie Towarzystwo Medyczne" sp. z o.o., wiceprezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

20.09.2005 – 18.10.2010
"Warszawskie Towarzystwo Medyczne" sp. z o.o., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 7.04.2005
"Vita-Med" sp. z o.o., wspólnik, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.