Informacje ogólne

Michał Czaykowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1979-10-22, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Radca prawny, adwokat. Były prokurator w Warszawie. Ukończył Podyplomowe Europejskie Studia w zakresie finansowania inwestycji samorządu terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej oraz na tej uczelni... ukończył studia podyplomowe w zakresie audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych. Studia doktoranckie ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pełnił funkcję przewodniczącego Rady Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.Pracował jako szef Gabinetu Ministra Sportu i Turystyki, doradca Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, nauczyciel akademicki oraz ratownik WOPR. Obecnie p.o dyrektora Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Z samorządem terytorialnym jest związany od 2002 roku. W 2005 i 2007 roku bezskutecznie kandydował na posła z list wyborczych PO. Od 2010 jest roku radnym m.st. Warszawy, ponownie wybrany w 2014 roku z list PO (liczba głosów: 5160) z okręgu Wola.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–33 z 33 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 2015
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, p.o. dyrektora Wydziału Funduszy Europejskich, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Oficjalna strona Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

www.wfosigw.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Etyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 5 160, procent głosów: 12, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

1.12.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

18.08.2011 – 24.07.2012
Lottomerkury, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Muzeum Sportu i Turystyki, członek Rady Muzeum źródło

Oficjalna strona Muzeum Sportu i Turystyki

www.muzeumsportu.waw.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 1.12.2011
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Wola, liczba głosów: 2 672, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

2011 – 2014
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwo Narodowego, doradca ministra, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Ministerstwo Sportu i Turystyki, szef gabinetu politycznego, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
Okręgowa Izba Radców Prawnych, członek, Warszawa źródło

Profil Michała Czaykowskiego na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

2007
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 031, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2007.pkw.gov.pl

2006 – 1.03.2008
Rada Miasta Podkowy Leśnej, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2006
Rada Miasta Podkowy Leśnej, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Podkowa Leśna, liczba głosów: 38, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2005
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 1 221, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

brak informacji
Uniwersytet Warszawski, członek Rady Wydziału Prawa i Administracji, Warszawa źródło

Profil Michała Czaykowskiego na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

brak informacji
Prokuratura Okręgowa, prokurator, Warszawa źródło

Oficjalna strona Michała Czaykowskiego

www.czaykowski.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Rada Miasta Podkowy Leśnej, Komisja Ekologii, Ładu i Gospodarki Przestrzennej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Podkowy Leśnej

bip.podkowalesna.pl

brak informacji
Rada Miasta Podkowy Leśnej, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Podkowy Leśnej

bip.podkowalesna.pl

brak informacji
Rada Miasta Podkowy Leśnej, Komisja do Spraw Opracowania Projektu Statutu Miasta, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Podkowy Leśnej

bip.podkowalesna.pl

2002 – 2006
Rada Miasta Podkowy Leśnej, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

2002
Rada Miasta Podkowy Leśnej, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Związek Podkowian", liczba głosów: 43, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.