Informacje ogólne

Agnieszka Jakowicka nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1979-11-11, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunkach: zarządzanie i marketing oraz biotechnologia. Od 2005 roku związana zawodowo z Telewizją Polską. Od 2015 r. członek Rady Programowej Radia Dla... Ciebie. Radna od 2010 roku, w 2014 wybrana ponownie na radną m. st. Warszawy z list PO (liczba głosów: 4100) z okręgu Bielany i Żoliborz.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–14 z 14 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 6.2015
Polskie Radio RDC, członek Rady Programowej źródło

Oficjalna strona Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

www.krrit.gov.pl

Oficjalna strona Polskiego Radia RDC

www.rdc.pl

18.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji Miasta, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 14.01.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 4 100, procent głosów: 6, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

2010 – 2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2011 – 2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2010 – 2011
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2010 – 2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2010 – 2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Bielany, Żoliborz, liczba głosów: 6 460, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od 2005
Telewizja Polska S.A., pracownik (obecnie starszy specjalista), Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.