Informacje ogólne

Anna Pabisiak nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1974-07-13, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 2006 roku prowadzi własną kancelarię, wcześniej pracowała w międzynarodowych kancelariach prawniczych. Specjalizuje się w prawie... pracy, jest autorką licznych publikacji z tego zakresu. Radna m. st. Warszawy od 2006 roku. W latach 2007 — 2008 była członkiem Rady Zatrudnienia m.st. Warszawy. W 2014 ponownie wybrana na radną z list wyborczych PO (liczba głosów: 2879) z okręgu Bielany i Żoliborz.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–25 z 25 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 14.01.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 14.01.2015
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Oficjalna Strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 2 879, procent głosów: 4, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

16.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 1.12.2011
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Bielany, Żoliborz, liczba głosów: 2 496, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od brak informacji
Kancelaria Prawna Primum Legis, radca prawny, Warszawa źródło

Oficjalna strona Kancelarii Prawnej Primum Legis

primumlegis.pl

od 15.09.2009
Szpital Mazowiecki w Garwolinie sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Garwolin źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

20.12.2006 – 5.02.2009
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006 – 2007
Rada Zatrudnienia przy Prezydencie Warszawy, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Bielany, Żoliborz, liczba głosów: 3 672, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

bip.warszawa.pl

14.04.2006 – 29.09.2006
Centrala Handlu Zagranicznego "ARS Polona" SA, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 9.01.2006
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pabisiak, właściciel, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Centralna Informacja i Ewidencja o Działalności Gospodarczej

prod.ceidg.gov.pl

brak informacji
pracownik w międzynarodowych kancelariach prawniczych źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.