Informacje ogólne

Zbigniew Cierpisz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2017-03-28. Przyczyna wygaśnięcia mandatu: objęcie funkcji wiceburmistrza Praga-Północ

Data i miejsce urodzenia: 1959-07-06, Goździelin
Wykształcenie: wyższe

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–37 z 37 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
1.2016 – brak informacji
członek zespołu eksperckiego przy Ministerstwie Zdrowia, Warszawa źródło

Serwis Polityka Zdrowotna

www.politykazdrowotna.com

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 1.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 28.03.2017
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 28.03.2017
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło
od 1.12.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Białołęka, Praga Północ, liczba głosów: 4 126, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 24.09.2014
Klinika Stomatologiczno-Lekarska Demeter sp. z o.o. spółka komandytowa, wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 7.05.2014
Klinika Stomatologiczno-Lekarska Demeter sp. z o.o., wspólnik, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

1.02.2012 – 23.12.2014
Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2011
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 249, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2011.pkw.gov.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Białołęka, Praga Północ, liczba głosów: 1 816, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

2007
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 579, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2007.pkw.gov.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Białołęka, Praga Północ, liczba głosów: 2 193, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

2005
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 1 045, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

od 2003
Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Strona internetowa Krzysztofa Tyszkiewicza

www.krzysztoftyszkiewicz.pl

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Praga-Północ, wiceprzewodniczący źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Praga-Północ, Komisja Polityki Społecznej, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Praga-Północ, Komisja Zdrowia, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Praga-Północ, Komisja Budżetowa, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2002 – 2006
Rada Dzielnicy Praga-Północ, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2002
Rada Dzielnicy Praga-Północ, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 246, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

od 1991
Klinika Stomatologiczno-Lekarska Demeter, współzałożyciel, wspólnik, dyrektor, Warszawa źródło

Oficjalna strona kliniki Stomatologiczno-Lekarskiej Demeter

www.demeter.com.pl

Serwis Medbiz.pl

www.medbiz.pl

Blog Centrum Praskiego Koneser

blog.koneser.eu

brak informacji
Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. św. Zofii, ginekolog, Warszawa źródło

Oficjalna strona kliniki medycznej Demeter

www.demeter.com.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.