Informacje ogólne

Dorota Zbińkowska nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1972-03-16, Nowy Sącz
Wykształcenie: wyższe
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (dyplom magistra na Wydziale Ekonomii Społecznej, Katedra Samorządu Terytorialnego Gospodarki Lokalnej). Ukończyła również podyplomowe studia w zakresie... zarządzania strategicznego w jednostkach samorządu terytorialnego. W latach 1994-2002 inspektor w Urzędzie m.st. Warszawy. W latach 1999-2007 właściciel firmy Zbinkowska Consulting, w latach 1999-2006 partner, konsultant i ekspert w projektach Res Management Jacek Dębczyński. W latach 2010-2012 zarządca Muzuem Łazienki Królewskie, w latach 2001-2014 pełnomocnik dyrektora ds. strategii i rozwoju Muzeum Historycznego. Od 2014 roku wspólnik oraz prezes Zarządu Pearl Consulting sp. z o.o. Członek Rady Programowej Kongresu Kobiet. Od 2006 roku członek Platformy Obywatelskiej. Radna m. st. Warszawy od 2007 roku, w 2014 ponownie wybrana z list wyborczych PO (liczba głosów: 2692) z okręgu Białołęka i Praga-Północ.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnej:

Biografia

Rekordy 1–33 z 33 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
15.12.2016 – 16.11.2018
Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

24.07.2015 – 18.08.2015
Aesco Group sp. z o.o., wiceprezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 15.12.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 2 692, procent głosów: 5, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

12.05.2014 – 3.10.2016
Fundacja Promocji Architektury SARP, członek Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 28.01.2014
Pearl Consulting sp. z o.o., wspólnik, prezes Zarządu źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

brak informacji
Towarzystwo Przyjaciół Pragi — Oddział Praga, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

od brak informacji
Centrum Wspierania Rozwoju Lokalnego, pracownik, Zielonka źródło

Oficjalna strona Centrum Wspierania Rozwoju Lokalnego

cwrl.pl

od 16.02.2012
Agencja Rozwoju Mazowsza SA, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

2011 – 2014
Muzeum Historyczne, pełnomocnik dyrektora ds. strategii i rozwoju, Warszawa źródło

Oficjalna strona Centrum Wspierania Rozwoju Lokalnego

cwrl.pl

od brak informacji
członek Rady ds. Innowacji przy prezydencie m.st. Warszawy źródło

Portal społecznościowy Linkedin

pl.linkedin.com

od brak informacji
Kongres Kobiet, członek Rady Programowej źródło

Oficjalna strona Kongresu Kobiet

www.kongreskobiet.pl

brak informacji – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek, sekretarz źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

22.02.2007 – 11.2010
radny (objęcie mandatu po Wojciechu Bartelskim) źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Białołęka, Praga Północ, liczba głosów: 2 081, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Białołęka, Praga Północ, liczba głosów: 3 490, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

9.2010 – 9.2012
Muzeum Łazienki Królewskie, zarządzający, Warszawa źródło

Portal społecznościowy Linkedin

pl.linkedin.com

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

od 2006
Platforma Obywatelska, członek źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2014

brak informacji – 11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek, sekretarz źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

7.2005 – 8.2010
Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy, Pełnomocnik dyrektora ds. strategii, Warszawa źródło

Portal społecznościowy GoldenLine

www.goldenline.pl

Portal społecznościowym Linkedin

pl.linkedin.com

9.1999 – 12.2006
Res Management Jacek Dębczyński, partner, konsultant i ekspert w projektach źródło

Portal społecznościowy Linkedin

pl.linkedin.com

4.1999 – 12.2006
Zbinkowska Consulting, właściciel, Warszawa źródło

Portal społecznościowy Linkedin

pl.linkedin.com

1994 – 2002
Urząd m.st. Warszawy, inspektor źródło

Portal społecznościowy Linkedin

pl.linkedin.com

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.