Informacje ogólne

Daniel Mioduszewski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: .

Data i miejsce urodzenia: 1975-06-26, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Z wykształcenie inżynier informatyk na kierunku zarządzanie zasobami informacyjnymi. na Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki. Kontroler jakości w Willson & Brown. Radny m.st. Warszawy od 2015... roku, zajął miejsce po Pawle Lisickim.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

26.03.2015 – 11.05.2017
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

26.03.2015 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

3.2015 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

17.03.2015 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 732, procent głosów: 1, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Willson & Brown, kontroler jakości źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.