Informacje ogólne

Aleksandra Gajewska nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1989-08-22, Warszawa
Absolwentka stosunków międzynarodowych na Collegium Civitas i Akademii Politycznej Fundacji Konrada Adenauera. Organizatorka szkoleń, konferencji naukowych oraz projektów badawczych. Współtworzyła... ogólnopolską akcję pro-frekwencyjną "To ważne wybory". Wiceprezes Fundacji Instytut Rozwoju Edukacji Obywatelskiej i szef zespoły politycznego w Fundacji Otwarty Dialog. Inicjatorka powstania ruchu "Białołęka Jest Kobietą", aktywizującego mieszkanki dzielnicy. Radna m. st. Warszawy od 2010 roku, wybrana ponownie w 2014 roku z list wyborczych PO (liczba głosów: 3712) z okręgu Białołęka i Praga-Północ.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–18 z 18 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
25.07.2017 – 16.11.2018
Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 14.01.2017
Platforma Obywatelska, skarbnik Regionu Warszawskiego źródło

Profil Platformy Obywatelskiej na portalu społecznościowym Facebook

pl-pl.facebook.com

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ochrony Środowiska, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, sekretarz klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 3 712, procent głosów: 7, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Fundacja Instutut Rozwoju Edukacji Obywatelskiej, wiceprezes Zarządu, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Fundacja Otwarty Dialog, szef Zespołu Politycznego, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

1.12.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, wiceprzewodniczący źródło
13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło
13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło
13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło
1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Białołęka, Praga Północ, liczba głosów: 2 594, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.