Informacje ogólne

Tomasz Tretter nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1979-11-01, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Z wykształcenia ekonomista, w przeszłości pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W latach 2006-2008 pracownik Klubu Parlamentarnego Prawo i... Sprawiedliwość. Od 2010 pracownik Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska, obecnie wicedyrektor. Radny m. st. Warszawy od 2014 roku, wybrany z list wyborczych PO (liczba głosów: 2017) z okręgu Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–17 z 17 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
od 1.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od 1.12.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek źródło
2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 2 017, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 3.08.2010
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska RP, pracownik (obecnie wicedyrektor) źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

orka.sejm.gov.pl

brak informacji
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, pracownik, Warszawa źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

orka.sejm.gov.pl

4.01.2008 – 25.04.2008
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, pracownik źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

orka.sejm.gov.pl

2006
Rada Dzielnicy Wawer, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

1.03.2006 – 11.2007
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, pracownik źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

orka.sejm.gov.pl

brak informacji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, pracownik źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

orka.sejm.gov.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.