Informacje ogólne

Alicja Żebrowska nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1965-05-09, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania, kierunek marketing i zarządzanie przedsiębiorstwa. W latach 2003-2011 wspólnik "Forum Cłassic" sp. z o.o., w latach 2003-2007 wiceprezes... spółki. W latach 2010-2011 członek Rady Nadzorczej New Business Concept sp. z o.o., następnie pracownik NBC sp. z o.o. Od 2016 roku pracownik Rady Mediów Narodowych. Członek Prawa i Sprawiedliwości, członek członek Zarządu Komitetu Terenowego Targówek PiS. W latach 2002-2006 radna Dzielnicy Targówek. Radna m.st. Warszawy od 2006 roku, w 2014 wybrana ponownie z list wyborczych PiS (liczba głosów: 4070) z okręgu Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła. Jest wiceprzewodniczącą klubu radnych PiS.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–29 z 29 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 2016
Rada Mediów Naradowych, pracownik źródło

Oficjalna strona Sejmu

www.sejm.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, wiceprzewodniczący klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 4 070, procent głosów: 5, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, członek Zarządu Komitetu Terenowego Targówek źródło

Oficjalna strona Prawa i Sprawiedliwości

old.pis.org.pl

2011 – brak informacji
NBC sp. z o.o., pracownik, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 4 506, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

31.05.2010 – 14.07.2011
New Business Concept sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

24.01.2008 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 4 702, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Oficjalna strona Prawa i Sprawiedliwości

old.pis.org.pl

24.06.2003 – 23.01.2007
"Forum Cłassic" sp. z o.o., wiceprezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

24.06.2003 – 18.02.2011
"Forum Cłassic" sp. z o.o., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2002 – brak informacji
Rada Dzielnicy Targówka, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

2002 – 2006
Rada Dzielnicy Targówek, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

2002
Rada Dzielnicy Targówek, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej, liczba głosów: 270, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2002.pkw.gov.pl

1998
Rada Gminy Warszawa-Targówek, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Unia Wolności, liczba głosów: 82, niewybrana źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.