Informacje ogólne

Cezary Jurkiewicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: .

Data i miejsce urodzenia: 1963-08-22, Jadów
Wykształcenie: wyższe
W latach 90. i pierwszej dekadzie XXI wieku. m.in. sprzedawca na giełdzie kwiatowej, kierownik regionalny Dywizji Barów Kawowych Tchibo, pracownik RUCH SA. W latach 2013-2015 Zarządca Domem... Pielgrzyma Amicus przy parafii Świętego Stanisława Kostki na Żoliborzu, następnie w latach 2015-2017 dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu. W latach 2012-2016 prezes Fundacji „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom”, od 2017 roku prezes Polskiej Fundacji Narodowej. Od 2010 roku członek Prawa i Sprawiedliwości, Przewodniczący Zarządu Prawa i Sprawiedliwości Dzielnicy Wawer, były Radny Dzielnicy Wawer, członek Zarządu warszawskiego Prawa i Sprawiedliwości, członek Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości, Koordynator Służby Porządkowej ochraniającej Marsze Pamięci i wydarzenia organizowane przez Prawo i Sprawiedliwość. W 2014 roku wybrany na radnego m. st. Warszawy z list wyborczych PiS (liczba głosów: 3943) z okręgu Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła. Od 2015 roku przewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwość
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–29 z 29 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 1.2017
Polska Fundacja Narodowa, prezes Zarządu źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

wyborcza.pl

21.04.2016 – 16.11.2018
Komisja Statutowo-Regulaminowa, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

15.12.2015 – 2017
Centralny Ośrodek Sportu, dyrektor, Warszawa źródło

Profil Cezarego Jurkiewicza na portalu społecznościowym

twitter.com

12.2015 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, przewodniczący klubu źródło

Serwis internetowy Gazety Wyborczej

warszawa.wyborcza.pl

2015
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 3 503, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 14.01.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 12.2015
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 3 943, procent głosów: 5, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

7.2013 – 12.2015
Dom Pielgrzyma Amicus, zarządca, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od 1.07.2013
Prawo i Sprawiedliwość, członek Rady Politycznej źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Prawa i Sprawiedliwości

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Wawer źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

29.02.2012 – 19.10.2016
Kresy W Potrzebie – Polacy Polakom, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Klub Gazety Polskiej Wawer, przewodniczący, Warszawa źródło

Oficjalna strona Klubów Gazety Polskiej

www.klubygp.pl

2011
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 180, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2011.pkw.gov.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Wawra, Komisja Statutowa, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 2010
Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada Dzielnicy Wawra, Komisja Społeczna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada Dzielnicy Wawra, Komisja Kultury Fizycznej i Sportu, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada Dzielnicy Wawra, Komisja Oświaty i Kultury, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Wawra, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada Dzielnicy Wawra, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada Dzielnicy Wawer, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 440, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

brak informacji
Ruch SA, pracownik źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

lata 90. XX w.
sprzedawca na giełdzie kwiatowej źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Tchbio, kierownik regionalny Dywizji Barów Kawowych źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

12.1990 – 9.1995
Groy Service, specjalista ds. sprzedaży źródło

Profil Cezarego Jurkiewicza na portalu społecznościowym Cezarego Jurkiewicza

www.facebook.com

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.