Informacje ogólne

Piotr Żbikowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1985-09-05,
Wykształcenie: wyższe
Absolwent historii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Członek prezydium zarządu Stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza. Konduktor w "Koleje Mazowieckie — KM sp. z o.o.". Członek... prezydium Zarządu Stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza. Radny m.st. Warszawy od 2016 roku.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–8 z 8 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

22.09.2016 – 16.11.2018
Komisja ds. Nazewnictwa Miejskiego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

16.06.2016 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

17.05.2016 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

17.05.2016 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 935, procent głosów: 1, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza, członek prezydium Zarządu źródło

Profil Piotra Żbikowskiego na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

od brak informacji
Koleje Mazowieckie — KM sp. z o.o., konduktor, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.