Informacje ogólne

Maciej Wyszyński nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1969-02-24, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Ekonomista, w przeszłości ekspert Centrum Zarządzania Gotówką PKO BP, starszy specjalista NBP. Przewodniczący Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Lecznictwa Otwartego Warszawa... – Ursynów. Członek Platformy Obywatelskiej od 2004 roku, członek Zarządu koła PO na Ursynowie. W 2005 roku bezskutecznie kandydował na posła. Od 2006 r. w Radzie m.st. Warszawy, w 2014 ponownie wybrany z list wyborczych PO (liczba głosów: 2763) z okręgu Ursynów i Wilanów.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–29 z 29 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 2 763, procent głosów: 4, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Zarządu Koła partii na Ursynowie źródło

Oficjalna strona Koła Platformy Obywatelskiej na Ursynowie

poursynow.pl

od brak informacji
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów, przewodniczący Rady Społecznej, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

bip.zozursynow.pl

1.12.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 28.06.2007
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Ursynów, Wilanów, liczba głosów: 2 938, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

brak informacji – 2015
PKO BP SA, ekspert Centrum Zarządzania Gotówką, Warszawa źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Doraźna Komisja Rozwoju Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

www.wybory2005.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Ursynów, Wilanów, liczba głosów: 3 854, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

www.wybory2005.pkw.gov.pl

2005
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 697, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

www.wybory2005.pkw.gov.pl

od 2004
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

www.wybory2005.pkw.gov.pl

Strona internetowa Krzysztofa Tyszkiewicza

www.krzysztoftyszkiewicz.pl

brak informacji
Narodowy Bank Polski, starszy specjalista źródło

Strona internetowa Krzysztofa Tyszkiewicza

www.krzysztoftyszkiewicz.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.