Informacje ogólne

Lech Jaworski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1966-01-16, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Doktor nauk prawnych, adiunkt i wykładowca w Instytucie Prawa Cywilnego UW. Były wykładowca Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Od lat 90. do 2005 r. związany z Krajową Rad...ą Radiofonii i Telewizji: naczelnik Wydziału Polityki Programowej, wicedyrektor Departamentu Prawno-Organizacyjnego, p.o. dyrektor Departamentu Prawno-Organizacyjnego, członek. W l. 1998-2001 dyrektor Biura Prawno-Organizacyjnego, zastępca ds. prawnych dyrektora biura zarządu Polskiej Agencji Informacyjnej. W l. 2014-2016 członek Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej. Członek Platformy Obywatelskiej. Od 2006 r. radny m.st. Warszawy. W 2014 r. wybrany ponownie z list PO na radnego. Od 2007 r. członek Komitetu Regionów
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnego:

Biografia

Rekordy 1–47 z 47 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
1.09.2018 – 16.11.2018
Niezrzeszeni, członek klubu źródło
2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 3 175, procent głosów: 5, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

2014
autor tomu wierszy "Pełnia i nicość" źródło

Oficjalna strona wydawnictwa Muza

muza.com.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Statutowo-Regulaminowa, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 1.09.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

PAP

www.pap.pl

2.10.2014 – 4.02.2016
Telewizja Polska SA, członek Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Ursynów, Wilanów, liczba głosów: 3 175, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

28.06.2013 – 27.05.2014
Wachowicz i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka komandytowa, komandytariusz źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

15.06.2012 – 10.06.2014
BBJS. Kancelaria Prawno-Ekonomiczna sp. z o.o., wspólnik, członek Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Statutowo-Regulaminowa, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Ursynów, Wilanów, liczba głosów: 2 569, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od 25.06.2010
Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o., członek Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

1.02.2008 – 4.02.2010
Instytucja Filmowa Max-Film SA, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

22.01.2008 – 8.03.2010
Centrum Praha sp. z o.o., prokurent źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

4.01.2008 – 18.02.2010
"MFM" sp. z o.o., prokurent (prokura łączna z członkiem zarządu), Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

od 2007
Komitet Regionów, członek, Bruksela źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Oficjalna strona Komitetu Regionów

memberspage.cor.europa.eu

8.10.2007 – 25.11.2014
Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego, członek Rady Nadzorczej, Toruń źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

2007
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 061, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2007.pkw.gov.pl

9.05.2007 – 25.02.2008
Agencja Rozwoju Mazowsza SA, wiceprezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Statutowo-Regulaminowa, członek, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Kultury i Promocji Miasta, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 28.06.2007
Rada m.st. Warszawy, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Ursynów, Wilanów, liczba głosów: 12 545, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

od 20.03.2006
Media Pro Bono, członek Rady Fundacji, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2007.pkw.gov.pl

brak informacji
Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora, wykładowca, Pułtusk źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od brak informacji
Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji, adiunkt, Warszawa źródło

Oficjalna strona Uniwersytetu Warszawskiego

usosweb.uw.edu.pl

brak informacji
czasopismo "Komentarz do Dziennika Ustaw", członek Rady Programowej, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

25.04.2001 – 30.12.2005
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2000 – 2002
Mazowiecka Akademia Kultury, członek Komitetu Honorowego, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1998 – 2001
Polska Agencja Informacyjna SA, dyrektor Biura Prawno-Organizacyjnego, zastępca ds. prawnych dyrektora biura zarządu, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1997 – 2001
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, członek Rady Nadzorczej źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, szef Zespołu Koncesyjnego, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, p.o. dyrektora Departamentu Prawno-Organizacyjnego, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, wicedyrektor Departamentu Prawno-Organizacyjnego, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1993 – 1996
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, naczelnik Wydziału Polityki Programowej, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Telewizja Polska SA, kierownik obsługi prawnej programu satelitarnego TV Polonia, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.