Informacje ogólne

Ewa Janczar nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1967-09-19, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwentka SGH i Politechniki Warszawskiej. Swoją karierę zawodową zaczynała od pracy na stanowiskach kierowniczych w instytucjach publicznych i firmach komercyjnych. Od wielu lat pracuje jako... zastępca dyrektora Departamentu Geodezji i Kartografii w samorządzie Województwa Mazowieckiego. Radna m. st. Warszawy od 2014 roku, wybrana z list PO (liczba głosów: 3125) z okręgu Ursynów i Wilanów.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–13 z 13 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 6.2015
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Komitet Monitorujący Regionaln Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2014-2020, zastępca członka, Warszawa źródło

Oficjalny profil Ewy Janczar na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

Oficjalna strona Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

funduszedlamazowsza.eu

od brak informacji
specjalista przy projekcie Komisji Europejskiej THE ISSUE – Traffic, Healf, Environment – Inteligent Solutions for Sustaining Urban Economies źródło

Profil Ewy Janczar na portalu społecznościowym Facebook

www.facebook.com

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, wiceprzewodniczący źródło
2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 3 125, procent głosów: 5, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 26.10.2011
Jazbud Artom Dom sp. z o.o. sp.k., komandytariusz, Pruszcz Gdański źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 17.03.2011
Artom Development sp. z o.o., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 11.03.2011
Atom Residence sp. z o.o., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 9.03.2011
Artom Investment sp. z o.o., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Departament Geodezji i Kartografii, zastępca dyrektora, Warszawa źródło

Oficjalna strona Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego

www.mazovia.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.