Informacje ogólne

Mariusz Frankowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1978-05-17, Gniezno
Wykształcenie: wyższe
Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku nauki polityczne o specjalności stosunki międzynarodowe, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: menedżer... publiczny) oraz podyplomowych studiów menedżer ds. innowacji, realizowanych wspólnie przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Lake Forest Graduate School of Management z Chicago. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, wcześniej pełnił od 2007 roku funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego (obecnie Departament Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Autor publikacji, wykładów i szkoleń z zakresu wykorzystania środków unijnych oraz specyfiki zarządzania i wdrażania programów europejskich w Polsce i na Mazowszu. Uczestnik programu MTEC Structural Funds Training organizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Holandii. Członek Rady Inwestycyjnej Inicjatywy JEREMIE w Województwie Mazowieckim, Rady Nadzorczej Warszawskiej Kolei Dojazdowej Sp. z o.o. oraz gremiów dotyczących innowacyjności: Mazowieckiej Rady Innowacyjności oraz Rady ds. Innowacji przy Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. W 2014 r. wybrany po raz pierwszy do rady m. st. Warszawy z list wyborczych PO (liczba głosów:2507) z okręgu Bemowo, Ursus i Włochy.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–18 z 18 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
6.04.2017 – 16.11.2018
Komisja ds. Nazewnictwa Miejskiego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

od 16.06.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rozwoju Gospodarczego, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

6.06.2016 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Gospodarczego, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 6.04.2016
Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.06.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rozwoju Gospodarczego, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 2 507, procent głosów: 3, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

od brak informacji
Rada ds. Innowacji przy Prezydencie Miasta Stołecznego Warszawy, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od brak informacji
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, członek Mazowieckiej Rady Innowacyjności źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od 7.09.2011
Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Grodzisk Mazowiecki źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Mazowieckia Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, p.o. dyrektora, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

2007 – brak informacji
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

31.03.2005 – 17.08.2006
Fundacja Saga, członek Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.