Informacje ogólne

Aleksandra Sheybal-Rostek nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1973-07-03, Warszawa
Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Turystyki i Rekreacji Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie oraz studia doktoranckie na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu... Warszawskiego. Od 2001 roku pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Od 2004 Prezes Oddziału Ursus Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Członek Platformy Obywatelskiej, członek Rady Powiatu Warszawskiego PO. W 2009 roku bezskutecznie kandydowała na posła do Parlamentu Europejskiego. Radna m. st. Warszawy od 2007 roku, w 2014 ponownie wybrana na radną m. st. Warszawy z list wyborczych PO (liczba głosów: 1795) z okręgu Bemowo, Ursus i Włochy.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnej:

Biografia

Rekordy 1–30 z 30 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
1.09.2018 – 16.11.2018
Niezrzeszeni, członek klubu źródło
od 7.2016
Biuro Poselskie Marcina Święcickiego, pracownik, Warszawa źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

www.sejm.gov.pl

18.12.2014 – 16.11.2018
Komisja ds. Nazewnictwa Miejskiego, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 1.09.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

PAP

www.pap.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 1 795, procent głosów: 2, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

miasto-warszawa.platforma.org

1.12.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja ds. Nazewnictwa Miejskiego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

16.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

16.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

16.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

16.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny (zajęła miejsce Artura Zygrzaka) źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Bemowo, Ursus i Włochy, liczba głosów: 3 186, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

2009
Parlament Europejski, kandydatka na stanowisko posłanki, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 808, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

pe2009.pkw.gov.pl

10.07.2008 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Etyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

10.01.2008 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Etyki, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

6.12.2007 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

6.12.2007 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

22.11.2007 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radna (zajęła miejsce Krzysztofa Tyszkiewicza) źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

pe2009.pkw.gov.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Bemowo, Ursus, liczba głosów: 2 307, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 2004
Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Ursus, prezes Zarządu źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

Oficjalna strona Towarzystwa Przyjaciół Warszawy

www.tpw.org.pl

od brak informacji
Urząd Dzielnicy Ursus, urzędnik (obecnie na urlopie bezpłatnym) źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2001 – brak informacji
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, pracownik, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.