Informacje ogólne

Agnieszka Soin nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1977-02-09, Szczytno
Wykształcenie: wyższe
Wykształcenie wyższe. 4 kierunki studiów podyplomowych: Doradztwo Zawodowe (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Prawo Pracy (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie), BHP (Politechnika Warszawska...), PR i Komunikacja (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Z zawodu pracownik administracyjny, specjalista prawa pracy i licencjonowany doradca zawodowy. Działała społecznie w młodzieżówce Stowarzyszenia Polskich Chrześcijańskich Demokratów. Była fundatorem i członkiem Rady Fundacji Wspierania Inicjatyw Społecznych. W latach 90-tych pracowniczka Stowarzyszenia Rzemieślników. Założycielka jednostki personalnego doradztwa i pośrednictwa pracy. Od 2016 roku prezes Zarządu Grupa Profas sp. z o.o. Członek Prawicy Rzeczypospolitej, w przeszłości członek rady nadzorczej partii. W 2015 bezskutecznie kandydowała na posła. Radna m. st. Warszawy od 2014 roku, wybrana z list wyborczych PiS (liczba głosów: 2755) z okręgu Śródmieście i Ochota.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–16 z 16 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 18.11.2016
Grupa Profas sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

16.06.2016 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury i Inwestycji, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2015
Sejm RP, kandydatka na stanowisko posłanki, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg 3, liczba głosów: 2 056, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

4.12.2014 – 11.05.2017
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.06.2016
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 2 755, procent głosów: 4, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

2014 – brak informacji
Prawica Rzeczypospolitej, członek Rady Naczelnej źródło

Oficjalna strona Agnieszki Soin

soin.com.pl

brak informacji
Fundacja Wspierania Inicjatyw Społecznych, fundator, członek Rady Fundacji źródło

Oficjalna strona Agnieszki Soin

soin.com.pl

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

od brak informacji
Prawica Rzeczypospolitej, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

od 24.02.2011
Grupa Profas sp. z o.o., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

24.02.2011 – 18.11.2016
Grupa Profas sp. z o.o., prokurent (prokura samoistna), Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 2000
doradca personalny źródło

Oficjalna strona Agnieszki Soin

soin.com.pl

lata 90. XX w.
Stowarzyszenie Rzemieślników, pracownik źródło

Oficjalna strona Agnieszki Soin

soin.com.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.