Informacje ogólne

Piotr Kalbarczyk nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Prowadzi własną działalność gospodarczą w branży budowlanej. Członek PO, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz Polskiego Związku... Łowieckiego. Radny od 2006 roku, w 2014 wybrany ponownie z list PO (liczba głosów: 1132) z okręgu Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–33 z 33 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Statutowo-Regulaminowa, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 1 132, procent głosów: 1, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 25.03.2013
Partners4You, członek Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu Warszawskiego źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

od 30.11.2011
Eko-Park Janowiec sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

24.11.2011 – 27.09.2015
Eko-Farma Żelechów sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 3 662, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od 13.01.2010
Aluglass-Realizacja sp. z o.o., wspólnik, prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 18.08.2009
AFT Polska sp. z o.o., wspólnik, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

18.08.2009 – 23.04.2013
AFT Polska sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

2.10.2008 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu i Rekreacji, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
Polski Związek Łowiecki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu i Rekreacji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 2 709, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

od brak informacji
Platforma Obywatelska, członek źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej

miasto-warszawa.platforma.org

brak informacji
Parafialny Klub Sportowy "Radość", prezes Zarządu, Warszawa źródło

Strona internetowa Krzysztofa Tyszkiewicza

www.krzysztoftyszkiewicz.pl

1.06.2001 – 14.02.2003
Askon Systemy Aluminiowe sp. z o.o., wspólnik, Michałowice źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

15.05.2001 – 14.02.2003
Aluglass Budownictwo sp. z o.o., wspólnik, wiceprezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

27.03.2001 – 8.09.2008
Aluglass Group SA, wiceprezes Zarządu, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

1998
Rada Gminy Warszawa-Wawer, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Forum Niezależnych, liczba głosów: 17, niewybrany źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.