Informacje ogólne

Rafał Dorosiński nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1983-04-08, Bolesławiec
Wykształcenie: wyższe
Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego przy wydziałach prawa Uniwersytetu Warszawskiego i University of Florida. Prawnik..., aplikant adwokacki. Inicjator powstania sieci nowych placów zabaw na Bemowie. Na studiach członek Zarządu Samorządu Studentów WPiA, związany z organizacjami studenckimi i pozarządowymi. Stypendysta amerykańskich think-tanków: Acton Institute i Cato Institute oraz uczestnik programów szkoleniowych Leadership Institute, a także Szkoły Letniej Instytutu Tertio Millenio i Akademii Politycznej Fundacji Konrada Adenauera. Samorządowiec, latach 2006-2010 wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Od 2010 r. radny m.st. Warszawy. W 2014 roku ponownie wybrany na radnego m. st. Warszawy z list wyborczych PiS (liczba głosów: 1503) z okręgu Wola.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnego:

Biografia

Rekordy 1–31 z 31 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
22.09.2016 – 16.11.2018
Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

6.06.2016 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

14.01.2016 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2015
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 1 267, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 4.12.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

30.11.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 1 503, procent głosów: 4, wybrany źródło

Oficjalna strona

samorzad2014.pkw.gov.pl

brak informacji
Instytut "Ordo luris", ekspert źródło

Profil Rafała Dorosińskiego

www.facebook.com

od brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

11.2012 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Portal Wirtualna Polska

wiadomosci.wp.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Komisja Statutowo-Regulaminowej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patalogiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rozwoju Gospodarczego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 11.2012
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Portal Wirtualna Polska

wiadomosci.wp.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Bemowo, Ursus i Włochy, liczba głosów: 3 374, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od brak informacji
prawnik w kancelarii prawnej źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006 – 2010
Rada Dzielnicy Bemowo, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Bemowo, Komisja Edukacji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Bemowo, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Rada Dzielnicy Bemowo, Komisja Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006 – 2010
Rada Dzielnicy Bemowo, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada Dzielnicy Bemowo, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 1 159, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

brak informacji
Cato Institute, stypendysta, Stany Zjednoczone Ameryki źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
Acton Institute, stypendysta, Stany Zjednoczone Ameryki źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2003 – 11.2012
Platforma Obywatelska, członek źródło

Serwis Fakt.pl

www.fakt.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.