Informacje ogólne

Paweł Terlecki nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: .

Data i miejsce urodzenia: 1961-02-19, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Wykształcenie wyższe, absolwent studiów podyplomowych z zakresu obrotu oraz zarządzania nieruchomościami. W latach 2007-2008 członek zarządu komisarycznego Warszawskich Zakładów Mechanicznych... "PZL-WZM". Od 2015 członek rady nadzorczej Opakomet SA, od 2016 roku prezes Zarządu Zakładu Produkcji Opakowań Opakomet sp. z o.o. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Samorządowiec, w latach 2006-2010 radny m. st. Warszawy, w 2014 roku ponownie wybrany z list wyborczych PiS (liczba głosów: 7180). Sekretarz klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–25 z 25 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 17.11.2016
Zakład Produkcji Opakowań Opakomet sp. z o.o., prezes Zarządu, Łowicz źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

od 18.12.2015
Opakomet SA, członek Rady Nadzorczej, Kraków źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

11.2015 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, sekretarz klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2015
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 714, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 7 180, procent głosów: 17, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, członek Zarządu Komitetu Terenowego Wola źródło

Oficjalna strona Prawa i Sprawiedliwości

old.pis.org.pl

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Wola, liczba głosów: 1 759, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

brak informacji
Rada m.st. Warszawy, Doraźna Komisja Rozwoju Turystyki, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Oficjalna strona Prawa i Sprawiedliwości

old.pis.org.pl

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

11.10.2007 – 19.05.2008
Warszawskie Zakłady Mechaniczne "PZL-WZM", członek Zarządu Komisarycznego, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Statutowo-Regulaminowa, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Wola, liczba głosów: 1 839, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

2005
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Ruch Patriotyczny, okręg Warszawa, liczba głosów: 255, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

brak informacji
Ruch Patriotyczny, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2005.pkw.gov.pl

1998
Rada Gminy Warszawa-Wola, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Ruch Patriotyczny Ojczyzna, liczba głosów: 92, niewybrany źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.