Informacje ogólne

Piotr Szyszko nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1977-04-27, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, ukończył podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej oraz Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W latach 2003-2010 pracował w Urzędzie m.st. Warszawy..., ostatnio jako starszy specjalista. Członek rady osiedla Grochowa Południowego. Od 2015 roku delegat Polskiego Związku Lekkoatletyki. Od 2016 roku kierownik Zespołu Edukacji Leśnej i Turystyki Nadleśnictwa Jabłonna. W 2015 roku bezskutecznie kandydował na stanowisko posła. Radny m. st. Warszawy od 2010 roku, w 2014 ponownie wybrany z list wyborczych PiS (liczba głosów: 2604) z okręgu Praga-Południe
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–20 z 20 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Ochrony Środowiska, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

od 2.2016
Nadleśnictwo Jabłonna, kierownik Zespołu Edukacji Leśnej i Turystyki, Jabłonna źródło

Portal Wirtualna Polska

wiadomosci.wp.pl

Oficjalna strona Nadleśnictwa Jabłonna

www.jablonna.warszawa.lasy.gov.pl

2015
Sejm RP, kandydat na stanowisko posła, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Warszawa, liczba głosów: 2 346, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

od 2015
Polski Związek Lekkiej Atletyki, delegat źródło

Serwis WybierzPiS.org.pl

wybierzpis.org.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 11.05.2017
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 11.05.2017
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 2 604, procent głosów: 4, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od brak informacji
Rada Osiedla Grochowa Południowego, członek źródło

Oficjalna strona Rady Osiedla Grochowa Południowego

www.grochowpoludniowy.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ochrony Środowiska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki, członek, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, okręg Praga Południe, liczba głosów: 3 179, wybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od brak informacji
Prawo i Sprawiedliwość, członek źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

parlament2015.pkw.gov.pl

2003 – 2010
Urząd m.st. Warszawy, pracownik (ostatnio główny specjalista), Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.