Informacje ogólne

Dariusz Karczmarczyk nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Wykształcenie: wyższe
Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Nauczyciel religii w latach 2003-2006. W latach 2006-2007 pracownik Ministerstwa Edukacji Narodowej. W 2008 r. przewodniczący Rady... Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Niedźwiadek” w Warszawie. W latach 2009-2011 pracownik pracownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, w latach 2011-2012 pedagog w Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku, od 2013 roku konsultant merytoryczny i specjalista do spraw sprzedaży urządzeń i produktów do profilaktyki zdrowotnej. Od 2016 r. radny m.st. Warszawy.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–12 z 12 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

22.09.2016 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

29.08.2016 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

29.08.2016 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.06.2016 – 31.08.2016
ASmet sp. k., pracownik, Piastów źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 1 521, procent głosów: 2, niewybrany źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 2013
konsultant merytoryczny i specjalista do spraw sprzedaży urządzeń i produktów do profilaktyki zdrowotnej źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.06.2011 – 31.07.2012
Dom Pomocy Społecznej w Brańszczyku, pedagog źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.04.2009 – 31.03.2011
Urząd Miejski w Wyszkowie, pracownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

29.10.2008 – 24.11.2008
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Niedźwiadek", przewodniczący Rady Nadzorczej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

wolterskluwer.pl

15.12.2006 – 17.11.2007
Ministerstwo Edukacji Narodowej, pracownik Wydziału Monitoringu i Kontroli Biura Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Wydziału Programów i Podręczników źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1.09.2003 – 14.12.2006
nauczyciel religii źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.