Informacje ogólne

Ewa Masny-Askanas nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1946-08-19, Warszawa
Wykształcenie: wyższe
Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego W 1980 r. Przez rok prowadziła jednoosobowy warsztat krawiecki, następnie kierowniczka świetlicy w szkole podstawowej. W latach 1986–1992... prowadziła działalnością gospodarczą. W l. 90 zaangażowana w tworzenie szkół społecznych. W latach 1992-1998 sekretarz w kancelarii prawnej. Samorządowiec, w l. 1994-1998 radna Gminy Warszawa Wawer. Od 1998 radna Rady m.st. Warszawy. W latach 1998-2002 wiceburmistrz gminy Warszawa Wawer. W 2014 r. ponownie wybrana na radną Rady m.st. Warszawy z list PO (liczba głosów: 6041) z okręgu Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, wiceprzewodnicząca rady.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–34 z 34 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

6.04.2017 – 16.11.2018
Komisja Samorządowa i Integracji Europejskiej, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 16.11.2018
Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.12.2014 – 6.04.2017
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2014 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, wiceprzewodnicząca źródło

Biuletyn Informacji Publicznej

bip.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 11 093, procent głosów: 13, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

od 16.07.2013
Warszawskie Towarzystwo Żeglarskie, członek Komisji Rewizyjnej, Warszawa źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

wolterskluwer.pl

8.11.2012 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

4.10.2012 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Doraźna Komisja ds. Gospodarowania Odpadami, członek źródło
1.12.2011 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, wiceprzewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

13.12.2010 – 1.12.2011
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, przewodniczący źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, Klub Radnych Platforma Obywatelska, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

1.12.2010 – 21.11.2014
Rada m.st. Warszawy, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2010
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 5 266, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2010.pkw.gov.pl

od brak informacji
Związek Powiatów Polskich, członek Zarządu źródło

Oficjalna strona Związku Powiatów Polskich

www.zpp.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Ładu Przestrzennego, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

20.12.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, Komisja Rewizyjna, członek źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

27.11.2006 – 12.11.2010
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

bip.warszawa.pl

2006
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, okręg Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła, liczba głosów: 4 320, wybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2006.pkw.gov.pl

brak informacji
dyrektor biura poselskiego źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1998
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność, liczba głosów: 6 041, wybrana źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1994 – 1998
Rada Gminy Warszawa-Wawer, radny, wiceprzewodniczący źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1994
Rada Gminy Warszawa-Wawer, kandydatka na stanowisko radnej, wybrana źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1992 – 1998
sekretarz w kancelarii prawniczej źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

lata 80. XX w. – brak informacji
Samodzielne Koło Społecznego Towarzystwa Oświatowego, prezes Zarządu źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1989 – brak informacji
Społeczneg Liceum Ogólnokształcącego nr 6, założyciel, dyrektor, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1986 – 1992
własna działalność gospodarcza, właściciel źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

brak informacji
kierownik świetlicy w szkole podstawowej źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

1980 – 1981
krawiec, Warszawa źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.