Informacje ogólne

Paweł Lisiecki nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2015-02-02. Przyczyna wygaśnięcia mandatu: objęcie funkcji burmistrza Praga-Północ

Data i miejsce urodzenia: 1978-08-15,
Wykształcenie: wyższe

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–2 z 2 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
1.12.2014 – 2.02.2015
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 2.02.2015
Rada m.st. Warszawy, radny źródło

Profil Pawła Lisieckiego na portalu społecznościowym facebook

pl-pl.facebook.com

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.