Informacje ogólne

Dorota Kopka nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.


Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

11.05.2017 – 16.11.2018
Komisja Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom, członek źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

11.05.2017 – 16.11.2018
Rada m.st. Warszawy, radna źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

11.05.2015 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, członek klubu źródło

Oficjalna strona Rady m.st. Warszawy

www.radawarszawy.um.warszawa.pl

2014
Rada m.st. Warszawy, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 476, procent głosów: 1, niewybrana źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

samorzad2014.pkw.gov.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.