O serwisie

Warszawa.MamPrawoWiedziec.pl to obywatelski serwis o pracy radnych m. st. Warszawa.

Tworzymy archiwum obietnic wyborczych radnych naszego miasta, ułatwiamy kontakt z radnymi i dajemy wygodne narzędzie do obserwowania prac samorządu. Serwis opiera się na dokumentach wypracowanych przez Radę Miasta, zarówno tych znajdujących się w Biuletynie Informacji Publicznej, jak i tych w BIP niezamieszczanych, a także na informacjach uzyskanych od radnych.

Mamy nadzieję, że nasza praca pomoże mieszkańcom śledzić prace Rady Miasta, a przed wyborami świadomie ocenić aktywność naszych reprezentantów.

O twórcach

Serwis Warszawa.MamPrawoWiedziec.pl prowadzony jest przez Stowarzyszenie 61, wydawcę ogólnopolskiego serwisu MamPrawoWiedziec.pl.

Kontakt

61@art61.pl

Co tu znajdziesz?

W serwisie zbieramy informacje o radnych oraz sesjach Rady Miasta. W wizytówkach radnych zamieszczamy dane kontaktowe, informacje o miejscu i dacie urodzenia, wynik wyborczy, przynależność do komisji. Dołączamy również programy wyborcze, zestawienia z obecności na sesjach i informacje o głosowaniach poszczególnych osób.

W serwisie zamieszczamy też uchwały głosowane na sesjach Rady (treść i załączniki). Każda uchwała jest oznaczona tagami, czyli hasłami tematycznymi, które ułatwiają znalezienie innych uchwał dotyczących podobnych tematów. Przedstawiamy też imienne zestawienie głosów radnych nad daną uchwałą. 

Ponadto śledzimy też aktywność komisji Rady Miasta.

Włącz się

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem serwisu Warszawa.MamPrawoWiedziec.pl i wypełnianiem go wszystkimi danymi. Zapraszamy do współpracy radnych, których projekt dotyczy, i użytkowników.

Co możesz zrobić?

Jesteś radną lub radnym?

Prześlij nam materiały na swój temat: krótki życiorys, ulotki i program wyborczy, dane kontaktowe dla mieszkańców.