Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Osoby 1–10 z 10 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Klub Data wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu
1.
Zbigniew
Cierpisz
Prawo i Sprawiedliwość 2017-03-28
2.
Michał
Grodzki
Prawo i Sprawiedliwość 2016-07-19 Objęcie funkcji burmistrza Bemowa
3.
Piotr
Jaworski
2014-11-30 Objęcie funkcji burmistrza Białołęki
4.
Olga
Johann
Prawo i Sprawiedliwość 2017-04-05 Śmierć
5.
Jarosław
Krajewski
Prawo i Sprawiedliwość 2015-11-10 Objęcie mandatu posła RP
6.
Paweł
Lisiecki
Prawo i Sprawiedliwość 2015-02-02 Objęcie mandatu posła RP
7.
Andrzej
Melak
Prawo i Sprawiedliwość 2016-04-12 Objęcie mandatu posła RP
8.
Zofia
Trębicka
Platforma Obywatelska 2016-06-10 Śmierć
9.
Stanisław
Wielanek
Prawo i Sprawiedliwość 2016-12-24 Śmierć
10.
Wojciech
Zabłocki
Prawo i Sprawiedliwość 2016-03-22 Objęcie funkcji burmistrza Praga-Północ
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Zmiany klubów

Osoby 1–9 z 9 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Zbigniew
Cierpisz
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
2.
Michał
Grodzki
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
3.
Olga
Johann
Niezrzeszona 2014-11-16 2014-11-30
4.
Jarosław
Krajewski
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
5.
Paweł
Lisiecki
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
6.
Andrzej
Melak
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
7.
Zofia
Trębicka
Niezrzeszona 2014-11-16 2014-11-30
8.
Stanisław
Wielanek
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
9.
Wojciech
Zabłocki
Niezrzeszony 2014-11-16 2014-11-30
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie